Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Wow Factor, s.r.o.

Nutriční asistenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11538240793 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Požadujeme:
SŠ, VŠ (nutriční terapeut, dietní sestra, vzdělání v oblasti výživy nebo certifikace v oblasti výživy např. Nutris, NutriAcademy)
Prokazatelné znalosti v oboru zdraví a dietologie (licence Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod.)
Výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
Min. 1 rok praxe v oblasti obchodu
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
Pozitivní, zodpovědný a proaktivní přístup
Reprezentativní a příjemné vystupování
Kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
Ochotu na sobě pracovat a schopnost učit se
Náplň práce:
Poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
Sestavování individuálních výživových plánů na základě Komplexní nutriční typologie
Prodej doplňků stravy
Nabízíme:
Práci na HPP
Vysoké finanční ohodnocení (fixní odměna + provizní systém)
Smysluplnou a zajímavou práci v malém přátelském kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Odborné školení, další vzdělávání v oboru, zvyšováni kvalifikace

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha