Typ nabídky

Minimální mzda

Inspektor kvality – základ 110 Kč/hod + příplatky

referenční číslo: EC386756 | aktuálnost: 15.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte čerstvou jarní výzvu? Nevadí Vám práce na směny a máte zrak jako ostříž? Chtěli byste se stát Inspektory kvality? Pak je tu nabídka právě pro Vás!

Poskytujeme prostor pro zaškolení, zájemci bez zkušeností nebo absolventi se nemusí bát dát nám o sobě vědět.

Náplň práce

• kontrola kvality různých dílů v automobilovém průmyslu
• směnný provoz
• lokalita práce: Pardubice

Požadujeme

• dobrý zrak
• zaměření na detail
• ochotu učit se novým věcem
• spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr
• veškeré zákonné příplatky (noční, přesčas, víkendy, svátky atd.)
• stravenky
• možnost přechodu do kmenového stavu

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, kontrolor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy