Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PLAKOR CZECH s.r.o.

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10834280753 | aktuálnost: 12. 8. 2016

z.: 24.5.2016, a.:11.8.2016. Náplň práce: Zodpovědnost za vývoj nových produktů a jejich změn; Zavádění produktů a změn do výroby;
Řešení vzniklých kvalitativních problémů při zavádění nových produktů do výroby; Spolupráce při zákaznických, interních a dodavatelských auditech;
Řešení kvalitativních problémů se zákazníkem; Reporting.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru; Praxe min. 3 roky ve výrobní společnosti (v automobilovém průmyslu výhodou); AJ na velmi dobré úrovni slovem i písmem, NJ výhodou; Znalost VDA2, VDA4, Formel Q výhodou; Znalost norem ISO/TS 16949; APQP, PPAP, SPC, 5S, FMEA, 8D;Znalost čtení technické dokumentace, znalost CATIA výhodou; P sk. B - aktivní řidič.
Další informace na www.plakor.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail