Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Finanční analytik/analytička

referenční číslo: EBD5B668 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro našeho klienta, přední evropskou firmu zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti, hledáme vhodného kandidáta na pozici Finanční analytik/analytička.

Požadujeme:

• Ukončené VŠ vzdělání
• Výbornou znalost MS Office, především Excel
• Osobní zralost, schopnost přijmout zodpovědnost za výsledek své práce
• Spolehlivost, dodržování domluvených termínů a loajalitu (budete pracovat s důvěrnými daty)
• Schopnost dobře a otevřeně komunikovat na všech úrovních uvnitř i vně firmy, sdílet informace
• Chuť učit se a dál na sobě pracovat
• Znalost angličtiny slovem i písmem
• Časovou flexibilitu, především v souvislosti s termíny reportů a závěrek

Náplň práce:

• Finanční controlling a reporting (vnitřní, včetně pobočky v USA a vnější, směrem k mateřské společnosti)
• Zavádět a optimalizovat nové procesy
• Kontrolovat náklady jednotlivých útvarů
• Pracovat s pohledávkami, komunikovat s obchodníky a oddělením Customer Care, případně s dlužníky
• Zpracovávat data z interního systému (Helios Green, Qlik Sense), generovat různé typy reportů, vyhledávat anomálie kdekoliv v systému a řešit je
• Úzce spolupracovat s finančním ředitelem

Nabízíme:

• Ocitnete se v prostředí prosperující a stabilní evropské firmy s unikátní firemní kulturou
• Budete dělat zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti
• Pracovní úkoly budete moci řešit po svém (hodnotíme výsledek)
• Budete pracovat s inspirativními zahraničními kolegy a partnery, angličtinu využijete na denní bázi
• Je tu výborný tým a otevřená komunikace
• Máme motivující odměňování na základě vlastního i týmového výkonu
• Staráme se o sladění pracovního a soukromého života, máme zázemí pro sportovce (sídlíme u cyklostezky) a dětský koutek pro děti zaměstnanců
• Pracujeme v moderním pracovním prostředí
• Investujeme mnoho času a prostředků do rozvoje našich lidí
• Místo výkonu práce: Praha

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha