Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČSAD Kyjov Logistics a.s.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11219720729 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Pracoviště: Boršovská 2228/5, 697 01 Kyjov. Tato pozice představuje: plánování, zajišťování a disponování přeprav, komunikace se zahraničními dopravci a jinými zákazníky, zpracování cenových nabídek a zakázek, péče o stálou klientelu a aktivní vyhledávání nových zákazníků, zpracování příslušné administrativy. Na této pozici požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost cizího jazyka podmínkou (AJ, NJ, IT, F), praxe v oboru dispečera/disponenta vítána, práce s PC, odolnost vůči stresu, flexibilita. Úspěšnému kandidátovi na této pozici nabízíme: zázemí v perspektivní společnosti s možností profesní seberealizace, motivační finanční ohodnocení vázané na dosažené výsledky, využití a zdokonalení jazykových schopností, práci v přátelském kolektivu, zaměstnanecké benefity. Kontakt na mail: sekretariat@csadkyjov.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail