Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TeleSim spol. s r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11147080727 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Pozice: pracovníci v zákaznických centrech
polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá vhodné kandidáty na danou pozici.
Hledáme lidi, kteří to myslí s prací vážně!
Šikovné lidi na nový projekt, kteří rozšíří řady našeho týmu a nebojí se nových zkušeností.
Náplň práce:
Nic složitého! Péče o stávající a nové zákazníky, analýza jejich potřeb a optimalizace využívaných služeb za účelem její úspory. Vedení drobné administrativy.
Co potřebujete:
základní dovednost práce na PC, znalost prostředí na internetu - uživatelsky, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty, ochota a schopnost učit se novým věcem, dlouhodobá spolupráce, časová flexibilita, nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.
Co nabízíme:
pevnou mzdu + atraktivní bonusový systém, možnost využití firemních slev na telekomunikační služby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP. Na projekty řádně zaškolíme.
Nástup možný ihned. Mzda: od 15 500,- Kč do 22 000,- Kč
Kontaktní osoba:
Milan Simak, telefonní číslo: 605 739 927. V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: nabor@telesim.cz Těšíme se na Vás!
Místo výkonu práce:TeleSim spol. s r.o.-provozovna, náměstí T. G. Masaryka č.p. 99, Příbram I

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 500 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TeleSim spol. s r.o., Milan Simak, jednatel, nabor@telesim.cz, +420 605 739 927