Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Nové Město nad Metují

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11416900777 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou. Platové zařazení: 8. platová třída (dle NV č. 564/2006 Sb.).

Pracovní náplň: přehled neplatičů nájemného, vymáhání pohledávek za nájemné, zpracování ročního vyúčtování služeb v městských bytech, příprava podkladů pro jednání bytové komise, příprava nájemních smluv pro městské byty, provádění změn v předpisu nájmů a služeb, příprava podkladů pro ukončení nájmů, evidence a výběr poplatků za ubytování v městské ubytovně, vedení pokladny.

Požadované dovednosti:
- vzdělání ekonomického směru, nebo minimálně 3 roky praxe v požadovaném oboru
- vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
- dobrá znalost práce na PC, především v MS office
- orientace v účetních programech výhodou
- orientace v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce – zákon 89/2012 Sb., občanský zákoník - oddíl 3, zákon č. 67/2013 Sb., kterým se upravují některé otázky související s poskytováním plnění spojených s užíváním bytů a nebytových prostorů v domě s byty, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích

Termín podání přihlášek: do 3. října 2016.
Bližší informace podá Pavel Horvat, vedoucí Oddělení správy nemovitostí, telefon:
491 419 689, mobil: 777 752 426, e-mail: horvat@novemestonm.cz

Náležitosti přihlášky: a další informace naleznete na: http://www.novemestonm.cz/obcan/mestsky-urad/volna-mista/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha