Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista projektového řízení - strojní produkty pro automotive

referenční číslo: 9960 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Komunikujete v anglickém jazyce? Máte praxi s řízením projektů ve výrobní společnosti? Technické produkty pro Vás nejsou problémem? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku práce

Mezinárodní výrobní společnost, dodávající produkty do automobilového průmyslu, hledá do svých řad kolegu na pozici:

SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ - STROJNÍ PRODUKTY pro AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • zodpovědnost za plánování a realizaci projektů – oblast komponentů pro automobilový průmysl - kovy
  • náklady – kalkulace, plánování
  • podílení se na optimalizaci postupů a zásob pro zadaný projekt
  • tvorba layoutů
  • spolupráce s údržbou
  • kontaktní osoba pro interní a externí partnery projektu
  • podílení se na modernizaci výroby

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické (schopnost pracovat s technickým produktem)
  • zkušenosti z oblasti strojírenství/konstrukce
  • znalost CAD prostředí
  • komunikativní znalost AJ – denní využití
  • komunikativní a organizačně schopná osobnost
  • znalost MS Office
  • řp. sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
  • systém firemních benefitů
  • vzdělávání
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha