Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer call centra

referenční číslo: EB9B3BA3 | aktuálnost: 02.05.2017

Novák Pavel, JUDr., advokát

Náplň práce

- vedení a rozvoj týmu call centra
- nastavování a vyhodnocování procesů fungování call centra
- telefonické vymáhání pohledávek v early i late fázi
- pravidelné hodnocení hovorů, online náslechy, zpětná vazba
- kontrola výkonnosti call centra i operátorů
- podpora operátorů v řešení těžších případů
- odpovědnost za plnění měsíčních a ročních plánů
- reporting a vyhodnocování statistických ukazatelů

Požadujeme

- prokazatelná zkušenost s vedením týmu v call centru
- rozvinuté manažerské schopnosti
- velmi dobré komunikační, koučovací a motivační schopnosti
- týmový hráč
- zkušenost s nastavováním procesů a jejich implementací
- velmi dobrá znalost MS Office

Nabízíme

- výborné platové ohodnocení
- měsíční odměny
- motivující práci v příjemném prostředí prestižní společnosti
- možnost kariérního růstu
- benefity - 5 týdnů dovolené, sick days
- možnost zapojení do mezinárodních projektů
- příspěvek na penzijní a životní pojištění

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní