Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NEA engineering s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11099740750 | aktuálnost: 24. 9. 2016

  • Společnost NEA engineering s.r.o. je součástí mezinárodně působící a nezávislé skupiny společností NEA engineering Group se sídlem v Německu a pobočkou v České Republice.Našim zákazníkům nabízíme zastupované firmy jako spolehlivé partnery s rozsáhlými kapacitami a kompetencemi v oblasti techniky, elektrotechniky, softwaru, hardwaru, kvality, projektového řízení atd. jak v prostředí OEM, tak v prostředí dodavatelů 1. a 2. úrovně (1st a 2nd tier).Pro uchazeče jsou připraveny zajímavé činnosti s neobyčejnými kariérními perspektivami v mezinárodních a interdisciplinárních týmech, zabývajících se obory jako je technika vozidel, letadel, přepravy, domácích spotřebičů a zdravotnická technika.

Vaše výhody:
- Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
- Osobní přístup
- Firemní akce
- Dovolená navíc
Staňte se členem kolegiálního a dynamického týmu v úspěšně se rozvíjejícím podniku.
Pro posílení našeho týmu hledáme nyní
Obchodní referent/ka - junior Žďár nad Sázavou / ČR
Pracovní náplň:
- Zpočátku budete zprostředkovávat komunikaci mezi specialisty pro nábor pracovníků a prodejním oddělením a po zapracování do prodejní praxe se můžete stát vedoucím pracovníkem pro oblast prodeje (Account Manager).
- Aktivní podpora kandidátů v procesu přijímacího řízení
- Vedení personálních rozhovorů a rozhovorů o dalším rozvoji zaměstnanců
- Udržování kontaktů se stávajícími zákazníky a vytváření vlastní zákaznické základny
- Analýza požadavků zákazníků
- Vytváření nabídek a kalkulací podle požadavků zákazníků
- Sledování, analýza a vyhodnocování trhu vzhledem k odbytovým možnostem a aktivitám konkurence
Váš profil:
- Ukončené studium ekonomie nebo podobná kvalifikace, odpovídající požadavkům na danou pracovní pozici
- První zkušenosti s vytvářením kalkulací
- Žádoucí jsou zkušenosti z prostředí techniky
- Velmi dobré komunikační schopnosti a umění vyjednávat
- Velmi dobrá znalost němčiny nebo angličtiny
- Velmi dobré znalosti MS-Office
- Čekají Vás zajímavé úkoly v perspektivním, technologicky náročném a globálně orientovaném vývoji!
Zaujala Vás nabízená pozice a chcete se o ni ucházet? V tom případě nám zašlete Vaše CV s nejbližším možným termínem nástupu na e-mail info@cz.nea.engineering.?

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha