Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Skladník - expedient

referenční číslo: 12441 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Jste zkušeným skladníkem, který umí pracovat s vysokozdvižným vozíkem? Hovoříte anglickým nebo italským jazykem a můžete nastoupit ihned, případně co nejdříve?

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu právě Vás na pozici:

SKLADNÍK - EXPEDIENT

Náplň práce

  • Vykládky, nakládky kamionů
  • Navážky materiálu na sklad
  • Zásobování výroby materiálem
  • Dodržování stanovených procesů společnosti v rámci skladování
  • Práce s příslušnými dokumenty - např. dodacími

listy

  • Komunikace a reporting nadřízenému

Požadujeme:

  • 2 – 4 roky praxi na pozici skladníka ideálně ve výrobní společnosti
  • Anglický nebo Italský jazyk pro komunikaci s nadřízeným
  • Platný průkaz VZV a zkušenosti s řízením VZV
  • Schopnost práce s PC
  • Zvládání stresových situací na pracovišti vzniklé každodenním provozem

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti
  • Práci na HPP
  • Pracovní poměr rovnou do kmenového stavu společnosti
  • Příspěvek na stravování, možnost využití dopravy služebním minibusem
  • Termín nástupu možný IHNED, případně co nejdříve
  • Lokalita práce: Jižní Plzeňsko

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha