Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality pro polymery

referenční číslo: 8303 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Máte zkušenost jako inženýr kvality z oblasti polymerních materiálů a domluvíte se anglicky? Pokud splňujete tyto dva základní předpoklady a nacházíte se zrovna v okamžiku, kdy uvažujete, že by Vaše kariéra zasloužila další krok vpřed, pak využijte této příležitosti ucházet se o pozici ve firmě, kde je prostoru pro karierní růst spoustu.

Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti s tradicí sahající až do 19. století, která vždy udávala nové trendy v širokém spektru odvětví.

Náplň práce

  • Analýza vzniku příčin závad ve výrobě a zajištění preventivních opatření
  • Administrativní činnost týkající se evidování závad, reklamací, statistik a analýz výroby
  • Vyřizování reklamací dodavatelských i zákaznických v ČJ/AJ
  • Zavádění komplexních procesů týkajících se kvality do výroby dle platných norem

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti kvality – polymery pro oblast automotive, medical či jiná odvětví
  • SŠ/VŠ vzdělání – preferenčně v oblasti kvality či technického zaměření
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • Asertivní osobnost a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí významné firmy na světovém trhu s unikátními technologiemi
  • Denní využití anglického jazyka
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní balíček (služební telefon a notebook, dotované stravování)
  • Lokalita pracoviště: Okres Přerov

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha