Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Ostatní lékaři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10024000759 | aktuálnost: 30. 7. 2016

vzhledem k rozvoji a vysoké výkonnosti přijme nemocnice lékaře/lékařky (atestace výhodou) na jednotlivá oddělení (ARO, chirurgické, interní, nefrologie a dialýzy, OKB, OKM, onkologie, ONM, ONP, ORL, ortopedie ,závodní lékař), VŠ vzdělání lékař. směru, specializovaná způsobilost v daném oboru, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, nekonfliktní jednání a empatie, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, příspěvek na stravování a další benefity, v případě zájmu o jinou odbornost podá informace MUDr. Martin Metelka, MBA, tel. 572 529 121, přihlášku (strukturovaný životopis včetně informace o praxi, fotokopie dokladů o vzdělání, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení) e-mailem nebo poštou (Uherskohradišťská nemocnice a.s., Odbor řízení lidských zdrojů, Ing. Libuše Ondruchová - obálku označit slovem "lékař/ka")

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 26 150 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Uherskohradišťská nemocnice a.s., Ing. Libuše Ondruchová, ondruchl@nemuh.cz, +420 572 529 320,724 473 141

Odpovědět na inzerát