Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Pro našeho významného klienta, největší českou zásilkovou společnost se sídlem v Praze 10 na Bohdalci, hledáme vhodnou pracovnici/vhodného pracovníka na pozici dispečer/operátor. Pracovní doba: 7-15:30, po zaučení (cca po 2 měsících) čtyřdenní pracovní týden s desetihodinovou pracovní dobou. Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 604376770 (denně, včetně víkendů, mezi 8. a 18. hodinou).

Dispečer-operátor v zásilkové společnosti - Praha 10

referenční číslo: EB497122 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Náplň práce:
-telefonický i osobní kontakt se zákazníky
-vyřizování emailů
-běžná administrativa

Požadujeme:

Očekáváme:
- úplné SŠ vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost, pečlivost, samostatný přístup k práci
- komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti
- praxe v oboru výhodou, není však podmínkou
- zpočátku agenturní zaměstnání
- pojistku na finanční škody

Nabízíme:

Nabízíme:
- nástupní mzdu 20 000 Kč
- po zaučení možné zajímavé osobní ohodnocení
- možnost vybírání průběžných týdenních záloh
- zázemí prosperující společnosti

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha 10 - Bohdalec

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ostatní

Specializace: administrativní pracovník, technickoadministrativní pracovník, dispečer, odborný asistent v logistice

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha