Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.

Ostatní inženýři elektronici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11386850759 | aktuálnost: 16. 12. 2016

VÝROBNÍ INŽENÝR-
příprava časového harmonogramu transferů, spolupráce s R a D a odbornými technology, zavádění technolog. postupů, návrh konstrukce výrobních přípravků a jejich zadávání do výroby, objednávání a koordinace výroby prototypových sérií a jejich testování, dohled nad procesem změn jednotlivých výrobků, řešení kvalitativních aspektů a problémů ve výrobě u jednotlivých produktů.
Předpoklady:
SŠ nebo VŠ technického (strojní nebo elektro) zaměření, výhodou zkušenosti z oblasti zavádění nových výrobků a transferů výroby, plynulá znalost NJ nebo AJ, komunikativní dovednosti a profesionální přístup, organizační schopnosti, flexibilita a kreativita, ochota a schopnost učit se novým věcem.
Nabízíme: stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí, atraktivní mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, flexibilní prac. doba, vdělávací příležitosti, příspěvek 1000,- po roce na penz. poj., 55% příspěvek na stravu, 6000,- roč. přísp. na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity, Příspěvek až 4000,- ročně na dětskou rekreaci.
V případě zájmu zasílejte motivační dopis a životopis na email: jobs@cz.pepperl-fuchs.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 26 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail