Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce pro servis

referenční číslo: 13242 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Máte technické vzdělání a chcete jej využít pro komunikaci se zákazníky? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni? Chcete pracovat pro významnou společnost se stabilním postavením na trhu?
Pak hledáme právě Vás
Prestižní společnost působící v oblasti energetiky obsazuje pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro SERVIS (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • obchodní činnost - servis + aftermarket
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • komplexní vypracování nabídky
  • vedení obchodních jednání
  • zajišťování podkladů pro fakturaci
  • administrativa. reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství/energetika)
  • praxi v oblasti obchodu
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenost s vedením obchodních jednání
  • výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí prestižní rostoucí společnosti
  • možnost osobního i profesního růstu
  • 23 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Bítešsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha