Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr - výroba

referenční číslo: 10772 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Máte zkušenosti se zaváděním nových výrob a řešení problémů vzniklé každodenním provozem? Chcete za sebou vidět hmatatelné výsledky své práce? Pokud je pro Vás hlavním pracovním úspěchem hladký průběh výroby, pak je tato nabídka určena právě pro Vás

Výrobní společnost mimo automobilový průmysl hledá nového kolegu na pracovní pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

  • zavádění nových výrob a optimalizace stávajících výrobních programů
  • zodpovědnost za technický stav výrobních zařízení
  • komunikace s dodavatelskými firmami
  • podílení se na řešení každodenních problémů vzniklých výrobou
  • komunikace s ostatními odděleními společnosti (logistika, kvalita…)
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • min. 2 roky zkušenosti na obdobné pozici (technolog, procesní inženýr)
  • AJ – pokročilá znalost, nutnost komunikace mluvenou i psanou formou
  • zachování klidné hlavy ve vypjatých situacích
  • zkušenosti se zaváděním nových výrob VELKOU VÝHODOU

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc nad zákonem stanovenou normu
  • stravování přímo ve společnosti – dotované zaměstnavatelem
  • možnost odbornostních kurzů hrazených zaměstnavatelem
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: VSETÍNSKO

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha