Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OSTROJ a.s.

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11324920721 | aktuálnost: 27. 8. 2016

SOU ve strojírenském oboru, praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků , orientace v oblasti technických norem, zkušenost s měřícími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost čtení technické dokumentace, základní znalost v oblasti norem systému jakosti, znalost práce s PC.
Mzda 18 000 - 18 500 Kč dle praxe, HPP na dobu určitou s možností prodloužení, nepřetržitý provoz, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, očkování proti chřipce, sportovní a společenské akce, další výhody dle Kolektivní smlouvy. Nástup ihned, pracoviště: Těšínská 66, Opava.
Náplň práce: Hodnotí jakost a spolehlivost dodávek, kontroluje jakost výrobků, obsluhuje měřící a zkušební techniku, odpovídá za řízení neshodných výrobků, provádí kontrolu průvodní dokumentace, provádí mezioperační technickou kontrolu, provádí ověřování způsobilosti měření, provádí rekvalifikace výrobků, provádí výstupní technickou kontrolu, rozhoduje o vyřazení vadných výrobků.
KO:
Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 18 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail