Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant stavař - nosné konstrukce

referenční číslo: S032/251116 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Inženýrská projekční společnost rozšiřuje svůj tým profesionálů. Zabývá se především projekty betonových skeletů budov a betonové konstrukce. Hledáme specialisty/tky na pozici:
PROJEKTANT STAVAŘ - nosné konstrukce

Náplň práce

Budete zpracovávat projektovou dokumentaci na základě požadavků zákazníka (dodavatel stavby nebo investor). Zakázky jsou realizované na českém a slovenském trhu pro větší komerčně zaměřené objekty, případně pro prefabrikaci. Možnost práce s dobrým SW vybavením.

Požadujeme

Požadavky:
- VŠ stavební
- obor pozemní stavitelství
- praxe v projekční činnosti - výhodou
- znalost práce se SW CAD
- technická zdatnost a představivost
- pozice vhodná i pro absolventa

Nabízíme

Nabízíme technickou pracovní příležitost stavaři. Možnost pracovat na zajímavých zakázkách. Příjemné pracovní prostředí v Říčanech u Prahy.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: cenař/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné