Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

TESCO SW a.s.

Odborní účetní všeobecní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11199670732 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Místo výkonu práce: Olomouc.
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví a vedení operativních evidencí, ochota se učit a pracovat na sobě, pečlivost, důvěryhodnost, pracovitost. Vhodné i pro absolventy s malou účetní praxí.
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, po zapracování možnost Home Office; certifikované vzdělávání a jazykové kurzy; různé možnosti stravování - místní restaurace v budově, kuchyňka s terasou pro vlastní stravu, okolní restaurace; zaměstnanecké výhody (zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, moderní pracovní prostředí, firemní akce a samozřejmě stravenky); podporu sportovních aktivit jako je badminton, fotbal, dračí lodě či místní fitcentrum; mzdu 12.100 - 15.000 Kč/měsíc (dle pracovních zkušeností).
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 12 100 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail