Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Alupress s.r.o.

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10421120796 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Náplň práce: Tavení Al slitin, dodržování technologické kázně

Požadujeme: vyučení nebo USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou), samostatnost, pečlivost, rozhodnost
Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc

1. kontakt pouze e-mailem!

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov 1, Stráž pod Ralskem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Alupress s.r.o., Ing. Jiří Zdražil, zdrazil@alupress-sro.cz, +420 777 277 061