Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DPT, s.r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424890764 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Jste technicky zaměřený, nebojíte se práce ve výškách, máte praxi v oboru a zájem o svůj další profesní rozvoj? Koho hledáme? Dynamicky se rozvíjející společnost DPT, s.r.o. hledá do svého technického týmu kandidáta na pozici "Servisní technik".
Co očekáváme : SŠ vzdělání technického směru, uživatelná znalost běžných kancelářských aplikací, obecná znalost poskytování připojení a služeb Internetu, orientace v oblasti bezdrátových technologií, praxe v servisu a instalacích HW, instalace SW, realizace Ethernet sítí, montáže anténních systémů, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, základní znalost technické angličtiny , proaktivní přístup k práci, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, pečlivost, práce v týmu, manuální zručnost
Co nabízíme : zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, služební telefon, příplatky za služby, pracoviště Nymburk

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

DPT, s.r.o., Kateřina Vašková, katerina.vaskova@datonet.cz, +420 734 247 724

Odpovědět na inzerát