Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog v automotive

referenční číslo: 11754 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa v automobilovém průmyslu? Dobře se orientujete v technologiích zpracování plastů a je Vám blízká tvorba forem? Hledáte novou profesní výzvu na pozici TECHNOLOG v AUTOMOTIVE v Brně? Pak hledáme právě Vás

Prosperující výrobní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici:

TECHNOLOG v AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů
  • zkoušení forem, vzorkování
  • podílení se na tvorbě cenových kalkulací
  • zavádění nových technologií
  • optimalizace procesů ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici technologa v automotive
  • znalost technologií zpracování plastů
  • anglický jazyk velkou výhodou
  • komunikativnost, technická zdatnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • odborné vzdělávání, závodní stravování
  • firemní akce, příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha