Grafton Recruitment Hradec Králové

Svářeč - příspěvek na ubytování 2500 Kč/měsíc

(referenční číslo: 5-21-178020/JD)

Pokud máte zájem pracovat pro stabilní rozvíjející se společnost, pak je naše nabídka určena právě VÁM

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici SVÁŘEČ.

Náplň práce:

  • svařování ocelových konstrukcí
  • obsluha jednoduchých strojů a strojních zařízení a při tepelném zpracování
  • výroba jednotlivých dílců ocelových konstrukcí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadujeme:

  • svářečský průkaz CO2
  • praxe v oboru v oboru výhodou, NIKOLIV podmínkou
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

Benefity:

  • základní nástupní mzda stanovena v závislosti na délce praxe v oboru
  • příplatky nad rámec zákona - za směnnost 9 Kč odpolední, přesčasy 30%, víkendy 12%
  • měsíční osobní ohodnocení dle výkonu práce
  • možnost příspěvku na ubytování ve výši 2500,-
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • podmínky srovnatelné s kmenovými zaměstnanci

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 21 000 - 27 000 Kč / měsíc
Region: Česká republika
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání