Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér/technický referent prodeje

referenční číslo: 13465 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Rozumíte konstruování a máte SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení, máte komunikativní angličtinu?

Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR/TECHNICKÝ REFERENT PRODEJE

Náplň práce

  • Příprava technické dokumentace pro klienty
  • Spolupráce na vývoji nových produktů
  • Aktualizace dokumentů na webových portálech
  • Spolupráce s konstrukčním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Uživatelská znalost programů Pro Engineer, AutoCAD
  • Komunikativnost
  • Komunikativní angličtinu
  • Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Profesní a karierní růst
  • Nadstandartní balíček benefitů (flexibilní pracovní doba, závodní stravování, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání apod.)
  • Odborné zaškolení
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha