Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MODŘANY Power, a.s.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9472000725 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Oblast působnosti: Návrh, výroba, dodávka, montáž a uvádění do provozu spojovacího potrubí v oblasti jaderné energetiky pro zakázky v ČR, zejména pro jadernou elektrárnu Temelín, Dukovany.
Pracovní náplň: příprava technických podkladů pro nabídku v rámci výběrového řízení, zpracování projektové dokumentace, převážně jednostupňové dle požadavků zadávací, dokumentace zákazníka, příprava podkladů/specifikací pro nákup materiálu a výběr subdodavatelů, zpracovávat výrobně montážní dokumentaci spojovacího potrubí, zpracovávat dokumentaci pro vyzkoušení, uvedení do provozu a provoz investičního celku, koordinace technického řešení projektu s dodavateli
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, znalost práce na PC - MS Office, znalost tvorby výkresové dokumentace programu AutoCAD v. 2002 a vyšší, znalost zásad dispozičního řešení spojovacího potrubí a jeho uložení do stavby, znalost základních výrobkových norem pro návrh a výrobu spojovacího potrubí v oboru energetiky a teplárenství, praxe min. 2 roky v oboru energetiky nebo teplárenství
Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, prostor pro růst, iniciativu a seberealizaci, 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned
Pracoviště: Temelín (Dukovany)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MODŘANY Power, a.s., Jana Pelikánová, j.pelikanova@modrany.cz