Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11380610749 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Požadujeme:
> VOŠ nebo VŠ vzdělání odpovídající odborné způsobilosti dle zákona č. 108/2006 Sb. (pro výkon práce sociálního pracovníka) - zásadní podmínka!
> multikulturní toleranci a komunikační dovednosti
> uživatelskou obsluhu PC (Word, Excel, Outlook, internet)
> ŘP skupiny B - aktivní řidič/ka, ochota řídit služební vozidlo
> komunikativní znalost angličtiny výhodou, nikoli však podmínkou
> ochotu dále se vzdělávat
Náplň práce:
> ambulantní i terénní sociální poradenství pro klienty – cizince z třetích zemí (mimo EU)
> podílení se na tvorbě, organizaci a realizaci dalších aktivit pro klienty (vzdělávací a volnočasové aktivity)
> tvorba administrativních podkladů pro realizaci projektu spolufinancovaného EU
Nabízíme:
> odpovědnou a zajímavou práci v regionu Libereckého kraje
> zařazení v platové třídě 10 dle NV č. 564/2006 Sb.
> odborný růst a účast na firemních vzdělávacích akcích
> zaměstnanecké výhody zaměstnance organizační složky státu
Místo výkonu práce: Liberec, Voroněžská 144
Nástup: dle dohody, ideálně v průběhu měsíce října 2016
10. platová třída - dle dosažené praxe
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)
Informace o projektu: www.integracnicentra.cz
A o naší organizaci: www.suz.cz
U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze.
Zájemci zašlou: strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu icliberec@suz.cz
Uchazeči, kteří nebudou pozváni k personálnímu pohovoru, nebudou dále kontaktováni.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha