Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Personální agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pro významného klienta brigádníky na pomocné práce na prodejně.

75 Kč/hod - pomocné práce při přestavbě oddělení - Ostrava-Zábřeh

referenční číslo: 5265 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme manuálně zručné brigádníky na přestavbu oddělení. Práce je svou povahou vhodná spíše pro muže. v případě zájmu prosím volejte na 777 587 003 nebo pište na email ostrava@indexnoslus.cz. Těšíme se na Vaše reakce.

Náplň práce:
- tmelení
- broušení
- natírání desek
- přesun zboží
- vrtání

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu 75 Kč/hod
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- příplatky za noční víkendy
- směny: 11. 7. 2016 - 22. 7. 2016 od 07:00 - 15:30 hod
- další směny dle domluvy
- dlouhodobější brigádu
- místo výkonu práce: Ostrava-Zábřeh

Místo pracoviště: Ostrava - Zábřeh

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha