Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí externí logistiky

referenční číslo: 12494 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Jste vůdčí typ a máte zkušenosti z oblasti externí logistiky výrobní společnosti? Chcete své zkušenosti a znalosti nadále rozvíjet v dynamické rozrůstající se společnosti působící ve strojírenské výrobě?

Pokud ano a zároveň ovládáte anglický jazyk, máme nabídku práce přímo pro Vás

Mezinárodní společnost s výrobním závodem v Plzni hledá vhodného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ EXTERNÍ LOGISTIKY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod externí logistiky
  • Vytváření a řízení logistických procesů
  • Navrhování a nastavování transportních řešení pro jednotlivé projekty
  • Zodpovědnost za náklady, rozpočet
  • Komunikace a vyjednávání podmínek s přepravními společnostmi
  • Řešení případných reklamací, schvalování a kontrola faktur za transport

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ
  • Víceletou praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Zkušenost s řízením týmu a nastavováním logistických procesů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Smysl pro systematickou a analytickou práci, ideálně rovněž znalosti "štíhlé výroby"

Nabízíme:

  • Perspektivní a důležitou práci v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy navíc dle výsledků společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené závodní stravovávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 60 000 - 78 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha