Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista výrobních procesů

referenční číslo: 12366 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Nabrali jste zkušenosti v oblasti procesního inženýrství a výrobní technologie? Je pro Vás úspěchem fungující výrobní proces? Pokud jste si odpověděli kladně, tak je tato příležitost určená právě Vám

Výrobní společnost automobilového průmyslu hledá:

SPECIALISTA VÝROBNÍCH PROCESŮ

Náplň práce

  • stání u zrodu nových procesů po stránce technické i personální (layouty zařízení, pracovní postupy, časové normy…)
  • sledování výkonnosti současných výrob
  • tvorba potřebné dokumentace k výrobním operacím
  • řešení problémů vzniklých denní výrobou
  • řízení vztahů s dodavateli externích služeb

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ – ideálně technického směru
  • 1 rok a více praxe na pozici technologa/ procesního inženýra
  • angličtina – nutnost domluvit se se zahraničními manažery
  • zkušenost v oblasti štíhlé výroby moderního provozu
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých situacích

Nabízíme:

  • kurzy podporující Vaši odbornostní stránku
  • benefity dle individuálních potřeb zaměstnance
  • dovolená nad rámec zákonem stanovené doby
  • mzdové podmínky adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • slevy na firemní výrobky
  • místo výkonu práce: Frýdecko – Místecko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha