Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní inženýr – i junioři

referenční číslo: 9103 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte VŠ technického zaměření a zkušenosti s údržbou či servisem velkých strojních zařízení? Jste flexibilní a láká Vás cestování do zahraničí? Ovládá anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Pokud odpovídáte ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici SERVISNÍ INŽENÝR – i JUNIOŘI Neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Významná prosperující mezinárodní společnost přijme nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ INŽENÝR – i JUNIOŘI (30-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za provoz strojních zařízení
  • provádění údržby a její optimalizace
  • zajištění řešení vzniklých poruch
  • tvorba objednávek náhradních dílů
  • komunikace v cizím jazyce, cestování

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření (výhodou strojírenství)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • praxe s údržbou velkých strojních zařízení výhodou
  • ochotu pracovat na turnusy a rozvíjet se
  • technické myšlení, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • práci u největšího leadera v oboru
  • 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy
  • penzijní připojištění, závodní stravování
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižní část) + zahraničí

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika, Slovensko

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha