Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent obchodu s maďarštinou

referenční číslo: 11925 | aktuálnost: 25. 7. 2016

Nebojíte se komunikovat v maďarském jazyce? Dokážete pracovat samostatně? Jste organizační typ a rádi byste tuto dovednost využili v zaměstnání?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Výrobní společnost na Vysočině hledá do svého týmu kolegu na pozici:
ASISTENT OBCHODU s MAĎARŠTINOU

Náplň práce

  • Přijímání objednávek a tvorba nabídek
  • Komunikace s dodavateli, kontakt se zákazníky
  • Vedení dokumentace
  • Poradenství zahraničním zákazníkům
  • Spolupráce s výrobním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Maďarský jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Samostatnost a komunikativnost
  • Dobré organizační schopnosti
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Mobil i pro soukromé účely
  • Odborné kurzy a školení
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: oblast Velké Bíteše

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha