Grafton Recruitment Jihlava

Vedoucí nástrojárny | Velkomeziříčsko

(referenční číslo: 6-21-218240/JD)

Řešíte novou pracovní výzvu? Pak pro Vás jednu takovou máme - hledáme zkušeného odborníka na vedoucí pozici. Pokud máte v životopise uvedeno: nástrojárna, formy na vstřikování plastů, technická zdatnost, manažerské rozhodování, vedení týmu lidí - tak jste náš člověk a ten životopis nám pošlete.

Vaším úkolem bude:

  • řízení, plánování a organizace nástrojárny
  • vedení týmu nástrojářů, do 30 osob (školení, hodnocení, nábor, BOZP)
  • údržba, opravy a úpravy forem
  • zodpovědnost za připravenost forem a přípravků dle výrobního plánu (sériová i zakázková výroba)
  • odpovědnost za zvyšování efektivity a kvality práce
  • dohled na dodržování výrobních nákladů
  • správa a evidence stavu forem v informačním systému
  • objednávky na výrobu nebo nákup náhradních dílů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe v prostředí nástrojárny!
  • znalost forem pro vstřikování plastů podmínkou
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením týmu lidí
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • praxe v oblasti automotive
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

Benefity:
Proč se Vám u nás bude líbit:

  • 13. a 14. plat
  • další bonusy dle výsledků firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • další zaměstnanecké benefity (masáže, sport, kultrurní akce)

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Gebrtová Kamila