Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Weld Project, s.r.o.

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11242240734 | aktuálnost: 15. 11. 2016

3D KONSTRUKTÉR/KA - pracoviště Hořice.
Kontaktní osoba: ing. František Kuneš, tel.: +420 737 352 567, mail: kunes@weldproject.cz

Požadujeme:
Minimální požadavky vzdělání: SŠ / ÚSO s maturitou - vhodné pro absolventy SŠ a VŠ
Technickou samostatnost, orientaci v technické dokumentaci,aktivní přístup, tvořivost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, řidičský průkaz B. výhodou zkušenost s 3D CAD SW (SolidWorks, Autodesk Inventor nebo Catia). Znalost AJ nebo NJ. Znalost technických řešeníjednoúčelových strojů a přípravků především pro automobilový průmysl rovněž výhodou.

Náplň práce:
Konstruktér vypracovává konstrukční řešení pro výrobky v rámci předem dané koncepce, vytváří výkresy, kusovníky a zajišťuje výrobní dokumentaci, vytváří požadavky pro nákup materiálu na zakázky, má zodpovědnost za technickou podporu při výrobě zařízení, koordinaci montáže a validaci prototypů u daných projektů, komunikuje se zákazníkem ohledně jeho požadavků na design jednotlivých produktů, jedná s dodavateli.

Nabízíme:
Dobrou týmovou spolupráci, možnost seberealizace, motivační finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, po zapracování týden dovolené navíc a možnost stravenek.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Weld Project, s.r.o., Ing. František Kuneš, kunes@weldproject.cz