Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Business Development Manager pro oblast IT Security

referenční číslo: E92D480D | aktuálnost: 1. 12. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je stabilním distributorem softwarových řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Business Development Manager pro oblast IT Security

Náplň práce:
• Rozvoj obchodních příležitostí
• Obchodní jednání s novými i stávajícími obchodními partnery
• Zpracovávání nabídek, obchodní dokumentace a prezentací

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenosti z prodeje služeb v IT velkou výhodou
• Znalost v oblasti IT Security
• Dobrá znalost práce s MS Office (Word, PowerPoint, Outlook)
• Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Organizační a komunikační dovednosti
• Vysoké pracovní nasazení
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
• Práce ve stabilní společnosti
• Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání v oboru
• Růst finančního ohodnocení na základě pracovních výsledků
• Nástup dohodou
• Kancelář: Praha 10, působnost: ČR a Slovensko

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha