Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Synergie, s.r.o.

Snem snad každého kluka je práce s auty. Sám si je postavit, nalakovat, vytunit. Ale jen málokterému z nich se to skutečně vyplní. Vy teď máte jedinečnou šanci svou touhu uskutečnit, získat spoustu zaměstnaneckých výhod a možnost hovořit denně anglicky. Staňte se specialistou v supermoderní autolakovně v Kolíně a buďte nejmodernějším technologiím co nejblíže.

Specialista lakovny

referenční číslo: E903FA04 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Náplň práce

  • Sledování a optimalizace chodu technologie a manuálních procesů na přiděleném úseku lakovny
  • Řešení kvalitativních a technologických problémů na lakovně
  • Samostatné projekty týkající se např. modifikací linky nebo finančních úspor
  • Celkové zpracování a implementace nových postupů
  • Podpora výroby a údržby v oblasti technologických konzultací
  • Jednání s českými i zahraničními dodavateli dílů
  • Pravidelné reportování nadřízeným

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření – strojní fakulta výhodou, v případě SŠ vzdělání požadujeme praxi min. 1 rok
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni
  • Dobrou znalost výkresové dokumentace
  • Velmi dobrou znalost PC (zejména Excel - filtrování dat, analýzy, Word, Outlook; AutoCad výhodou)
  • Otevřenou osobnost schopnou komunikovat v rámci společnosti a s dodavateli
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilitu, týmovou práci, schopnost práce pod tlakem, ochotu stále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Práci v moderním prostředí nejnovějších technologií
  • 13. plat, prémie, firemní bonus, zaměstnanecké konto
  • Možnost pronájmu auta a podnikového bytu

Místo pracoviště: Kolín

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha