Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sittardia s.r.o.

Technici v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11422690707 | aktuálnost: 15. 9. 2016

místo výkonu práce: Zeyerova č.p. 1456
438 01 Žatec 1
Náplň práce:
Řízení třísměnného provozu
Koordinace týmu o 10 až 15 lidech (kmenoví zaměstnanci a brigádníci)
Plánování výrobní kapacity
Organizace zakázek, lidských zdrojů, materiálu (papír, plast, karton, lepenka) a strojů (tiskové a CNC)
Komunikace s produkčním oddělením
Vylepšování nastavených procesů
Nastavení norem
Vyhodnocování produktivity práce
Konzultace s vedením firmy
Upřednostňujeme:
Vztah k řízení malé výroby
Procesní a technické myšlení
Leadership a organizační schopnosti
Přirozená autorita
Vhodné i pro talenty
Zkušenosti s nákupem výhodou
Ochotu řešit akutní problémy přesčas - vždy vykompenzováno finančně či jiným benefitem
Nabízíme:
Fixní mzdu s variabilní složkou dle domluvy
Vysoké pravomoci
Pravidelné firemní akce
Příspěvek na stravování
Nápoje na pracovišti zdarma
Práci v čistém moderně vybaveném prostředí
Další benefity je možné sjednat na základě domluvy
Nástup ihned nebo dohodou
kontakt po, stř. čtv. 7,30 - 15,30 hod telefonicky na č. 474532040, nebo email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha