Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér – šance pro absolventy

referenční číslo: 11087 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Máš za sebou střední nebo vysokou školu se zaměřením na strojírenství? Baví tě konstrukce? Uvítáš možnost vycestovat i do zahraničí za klienty?
Pak nám zašli obratem své CV a my se s tebou hned, jak to půjde, telefonicky spojíme

Mezinárodní výrobní společnost, zaměřena na vývoj a výrobu specializovaných výrobních linek, hledá do týmu konstruktérů nadšeného parťáka na pozici:

KONSTRUKTÉR – ŠANCE pro ABSOLEVENTY (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Budeš upravovat stávající stroje na přání zákazníka
  • Budeš vymýšlet nové linky na přání zákazníka
  • Konstruovat v CAD programu INVENTOR
  • Spolupracovat s týmem konstruktérů a výrobou
  • Budeš muset včas dodržovat stanovené termíny

Požadujeme:

  • Ukončené studium v oboru strojírenství na SŠ nebo VŠ
  • Znalost konstrukčního programu Inventor, případně jiný CAD
  • Aby ses anglicky základně domluvil a chtěl se v jazyku dál rozvíjet
  • Dobrého parťáka mezi konstruktéry, který bude zodpovědný i samostatný

Nabízíme:

  • Na odpočinek získáš jeden týden dovolené navíc
  • Máš možnost občas zajet do zahraničí za zákazníky a něco se přiučit
  • Ve firmě si dáš v závodní jídelně dobrý oběd za dobrou cenu
  • Když ti to půjde jako po másle, rádi tě finančně odmění
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj, Mladá Boleslav

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha