Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PROFIFENSTER s.r.o.

Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10293660759 | aktuálnost: 22. 9. 2016

VEDOUCÍ VÝROBY HLINÍKOVÝCH KONSTRUKCÍ/ PLASTOVÝCH OKEN
Hlavní náplní je řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu výroby, sledování a zvyšování kvality a efektivity výroby, řešení běžných provozních problémů, zadávání a vyhodnocování úkolů, komunikace s nadřízenými,
SŠ vzdělání technického směru, min. 2 roky praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici, PC znalost MS Office, komunikativnost, samostatnost, cílevědomost, odpovědnost, ŘP sk. B, schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti, schopnost koordinovat práci, nacházet řešení provozních problémů.
Požadujeme:
samostatnost, schopnost práce v týmu, schopnost rozhodování, schopnost vyjednávání a komunikační dovednosti, schopnost a ochota řešit problémy, schopnost práce pod tlakem, schopnost vedení a řízení týmu lidí
HLÁSIT SE: Ing. Lucie Anderlová, tel.: 476000192, email: info@profifenster.cz, osobně: Tiskařská 12, Most - Velebudice - Životpis sebou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail