Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Automatizační inženýr

referenční číslo: 12514 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Jste odborníkem v oblasti automatizace a hledáte pracovní uplatnění v rámci moderní mezinárodní firmy? Orientujete se v PLC zařízeních a optimalizačních procesech výroby?

Pak pokud máte navíc potřebnou úroveň anglického jazyka a Přerovsko považujete za cílenou lokalitu Vašeho působení, zašlete nám Váš životopis a ucházejte se o pozici Automatizačního inženýra.

AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR (až 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektů optimalizace automatizované výroby
  • Dohled nad procesy řízenými PLC Siemens aj. (znalost programování není třeba, řeší se externě)
  • Zajištění pravidelné údržby HW/SW stávajících zařízení v rámci podniku
  • Plánování inovací, jednání s dodavateli ohledně nových zařízení

Požadujeme:

  • Praxi z podniku s automatizovanou výrobu na bázi PLC
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Inovativní myšlení, schopnost implementovat procesy pro optimalizaci výroby

Nabízíme:

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení v rámci regionu
  • Práci s moderními technologiemi
  • Zázemí mezinárodní společnosti a aktivní využití jazyků
  • Možnost zahraničního zaškolení
  • Práce v okrese Přerov
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha