Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ondřejovická strojírna, a.s.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11238230754 | aktuálnost: 11. 8. 2016

První kontakt pouze e-mailem!

Požadavky zaměstnavatele:
- ekonomické nebo podobné vzdělání minimálně s maturitou a dvouletou praxí
- zkušenosti z práce s lidmi a velmi dobré organizační schopnosti
- velmi dobrá komplexní uživatelská znalost práce na PC
- komunikativní schopnosti
- pokročilá komunikace v AJ podmínkou, v RJ vítána
- znalost zákona o archivnictví
- aktivní řidič sk. "B"
- ochota se neustále rozvíjet

Pracovní náplň:
- spisová služba, datové schránky a web
- stránky, evidence řídících aktů a obchodních smluv, evidence poptávek, vizualizace ve firmě, skartace, administrativa apod.

Zaměstnavatel nabízí:
- dovolená, příspěvek na životní a důchodové pojištění, kafeterie

Místo výkonu práce:
- Ondřejovická strojírna a.s. pracoviště Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: zondlak@ondrstroj.cz
- osobně jen po předchozí telefonické dohodě
Obsazování této pracovní pozice se uskuteční formou výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha