Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik

referenční číslo: 12535 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Je pro Vás úspěchem zorganizovaná přeprava? Fungující interní systémy? Máte silné komunikační schopnosti ve vyjednávání se zákazníky a dodavateli? Pak je této možnost určena právě Vám

Výrobní firma mimo automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici:

LOGISTIK

Náplň práce

  • řešení přeprav a to jak se zákazníky, tak i s dodavateli
  • starost o reklamace
  • práce s daty v interním systému
  • organizace přeprav se smluvními přepravci
  • starost o interní logistiku v rámci firmy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky praxe na pozici logistika (možno i referentská pozice)
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • schopnost práce s PC
  • zachování chladné hlavy i ve vypjatých situacích
  • kvalitní vyjednávací schopnosti v jednání s dodavateli a zákazníky

Nabízíme:

  • zaměstnání pro stabilní společnost
  • odbornostní i jazykové kurzy
  • možnosti kariérního postupu
  • finanční podmínky adekvátní Vašim znalostem a dovednostem
  • zajištění stravy ve společnosti
  • příjemný mladý kolektiv
  • místo výkonu práce: Kopřivnice

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha