Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

EMPLA AG spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9969560770 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání chemického/technického směru; orientace v technologiích na ochranu životního prostředí výhodou; řidičský průkaz skupiny B; dobrá znalost práce na PC - MS Office; komunikativní znalost AJ; trestní bezúhonnost; zodpovědnost; komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita. Motivační mzdové ohodnocení dle výkonu.
Náplň práce: Zodpovědnost za přidělený region, péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

EMPLA AG spol. s r.o., Ing. Lucie Jasinková, office@empla.cz, +420 495 218 875,606 069 932