Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro nadnárodní maloobchodní řetězec s dlouholetou historii hledáme příjemné a spolehlivé brigádníky, kteří chtějí dělat práci, která není stejná každý den. Baví Vás práce s čerstvými potravinami? Pak na Vás čeká pestrá brigáda v podobě: doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, úsek pečiva. Směny si můžete volit dle Vašich časových možností, proto je tato brigáda vhodná pro studenty, maminky na mateřské/rodičovské dovolené nebo pro uch

Pokladní – Prodavač/ka (Olomouc) - 80 Kč/hod.

referenční číslo: 6654 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Pro nadnárodní maloobchodní řetězec s dlouholetou historii hledáme příjemné a spolehlivé brigádníky, kteří chtějí dělat práci, která není stejná každý den. Baví Vás práce s čerstvými potravinami? Pak na Vás čeká pestrá brigáda v podobě: doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku, kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, úsek pečiva. Směny si můžete volit dle Vašich časových možností, proto je tato brigáda vhodná pro studenty, maminky na mateřské/rodičovské dovolené nebo pro uchazeče vedené na ÚP. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

Náplň práce:
- doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku
- komunikace se zákazníky, starost o jejich spokojenost
- znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt
- odpovědnost za práci se zbožím

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- potravinařský průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- trestní bezúhonnost
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem

Nabízíme:

- mzdu 80 Kč/hod.
- volbu směn dle vlastních časových možností
- všechno, co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme
- možnost dlouhodobé spolupráce
- příplatky za směny o víkendu a ve svátek
- stabilní příjem a pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 777 587 004, E-mail: olomouc@indexnoslus.cz