Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11114930756 | aktuálnost: 28. 11. 2016

Popis pozice: práce v třísměnném provozu, manuální práce, obsluha strojů termotvarování, práce vhodná pro ženy i pro muže, práce i na 12ti hodinové směny - mzda až 17.500,- Kč.

Profil uchazeče: základní vzdělání (podmínkou přijetí je úspěšné absolvování testů), pečlivost a pracovitost

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, měsíční a věrnostní prémie, příspěvek na Vánoce a dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, propracovaný systém odměňování, firemní akce pro zaměstnance, firemní autobus, závodní stravování, benefitní program Cafeterie a jiné zaměstnanecké výhody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Neúplné základní

Mzda: 15 500 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FRAENKISCHE CZ s.r.o., Bc. Andrea Břízová, personalistka, andrea.brizova@fraenkische-cz.com, +420 739 267 107