Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GENERAL REALITY a.s.

Prohlídkový specialista.

Prohlídkový specialista.

referenční číslo: E8522556 | aktuálnost: 20. 9. 2016

"Nejsme všude, neděláme všechno a neděláme s každým. Ale tam, kde jsme, jsme vidět a prodáváme."

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici prohlídkového specialisty podporujícího naše nejvytíženější makléře na naší centrále, na Václavském náměstí.

Požadujeme:

Vaše kvalifikace a praxe není to nejdůležitější, nicméně základy finanční a ekonomické gramotnosti považujeme za samozřejmost. Důležité jsou pro nás vlastnosti jako cílevědomost, důslednost, loajalita a ochota na sobě tvrdě pracovat a především mít vůli a odhodlání zažité pořádky měnit a chtít udělat krok, který vás posune v životě tím správným směrem.

Hledáme toho, kdo chce být součástí úspěšného týmu a podílet se na rozvoji naší společnosti.

Nabízíme:

Co u nás budete dělat:
- Úvodní týdny se budete především učit – poznáte interní procesy a budete především “stínovat” zkušené kolegy.
- Postupně budete zapojování do celého obchodního procesu – od úplného počátku, čili úvodní schůzky s našimi klienty, přes komunikaci s našimi právníky /kolegy z hypotečního oddělení / stavebními úřady až po doručení kompletní dokumentace na Katastr nemovitostí.
- Vaší hlavní náplní práce po zaškolení bude správně odprezentovat svěřenou nemovitost potenciálním klientům a následně celý obchod zprocesovat.
- A především budete neustále komunikovat :-)

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail