Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Comdata Czech s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11558500795 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Místo výkonu práce: Průmyslová 890, Chrudim IV
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se zákazníky společnosti Vodafone a.s. (příchozí hovory), poskytování informací o produktech a službách společnosti Vodafone a.s., zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem zákaznického centra
POŽADUJEME: základní znalost práce na PC, výborné komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat.
NABÍZÍME: prima kolektiv, zajímavou práci v perspektivním odvětví, možnost pracovat na zkrácený úvazek i plný úvazek, hodinová mzda (100 Kč/hod) + prémie, SPECIÁLNÍ NÁSTUPNÍ BONUS 6 000 Kč, placené vstupní školení, zaměstnanecké benefity - stravenky (již od prvního dne nástupu), výrazně zlevněné volání - neomezené volání, sms a 10 GB dat za 75 Kč a moderní pracoviště v Chrudimi.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-17.(pokud nezvedají telefon, zavolají zpět), e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Comdata Czech s.r.o., Ing. Michaela Šiklová, m.siklova@comdata.it, +420 774 225 474

Odpovědět na inzerát