Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zkušební technik elektro

referenční číslo: 7416 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Vystudoval jste SŠ, obor elektro? Vyznáte se v elektonice, v počítačových technologiích a programování Vám není také cizí? Chcete být součástí výzanmné mezinárodní společnosti a pracovat přímo ve výrobě?

Hledáte profesní změnu? Zašlete mi tedy svůj životopis

Výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu kolegu na pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO (20-25.000,-)

Náplň práce

  • Dohlížení na funkčnost výrobních strojů a zařízení
  • Oprava jejich závad a prevence vzniku závad
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Nastavení procesů ve výrobě
  • Práce ve 3 směnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ, obor elektro
  • Zájem o elektrotechniku a elektroniku
  • Znalost programovacích jazyků a PC technologií
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Místo výkonu práce: okolí Prahy

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha