Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11531480766 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Místo výkonu práce: ZZC-Balková 2, Tis U Blatna

POŽADUJEME:
- VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce)
- odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb.
- uživatelskou práci s PC a základními uživatelskými programy
- jazyková znalost (AJ,RJ ..) výhodou
- výpis z TR, čestnost
- psychickou odolnost při práci v multikulturním prostředí se zajištěnými cizinci
- proklientský a tvořivý přístup, příjemné vystupování a empatii
- komunikační schopnosti v rovině týmu i v oblasti práce s klienty - navazování rozhovorů s klienty různého věku a subkultur
- schopnost předcházet a řešit konfliktní situace
- pozitivní myšlení a připravenost učit se novým věcem

NÁPLŇ PRÁCE:
(se zajištěnými cizinci - klienty)
- samostatný výkon specializovaných agend péče o cizince v nepříznivé sociální situaci
- vstupní pohovory s novými klienty, zajišťování sociálně-právního poradenství
- analýza sociálních potřeb v dané komunitě zajištěných cizinců
- monitoring životní situace jednotlivých klientů
- koordinace a tvorba činností souvisejících s prevencí vzniku sociálně patologických jevů
- ve vztahu ke klientovi - zastávání role informátora, administrátora, diagnostika, zprostředkovatele a poradce
- spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty včetně psychologů

NABÍZÍME:
- zajímavou, odpovědnou a smysluplnou práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (40 hod./týden)
- odpovídající platové zařazení (platové tarify podle tříd a stupňů uplatňovaných ve veřejné správě - PT 10)
- zvláštní příplatek za neuropsychickou zátěž
- možnost seberozvoje
- rozsáhlý systém možnosti vzdělávání (vstupní úvodní školení, prohlubující a rozvojové vzdělávání)
- supervize a metodická setkání
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny sick/days
- čerpání finančních prostředků z fondu kulturních a sociálních potřeb na úhradu sportovních a kulturních aktivit, stravování, rehabilitačních masáží, dětských rekreačních pobytů, vzdělávacích kurzů, očkování aj.
- finanční odměny při dosažení životního a pracovního jubilea

TERMÍN NÁSTUPU: dle dohody

Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis na rvyskocil@suz.cz

Vybraní uchazeči/ky budou vyzváni k personálnímu pohovoru (v ZZC) a následnému psychologickému vyšetření (Psychologické pracoviště MV PRAHA).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha