Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Test technik

referenční číslo: 11138 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením? Rádi byste pracovali v přátelském a pohodovém prostředí? Chcete svou budoucí kariéru spojit s moderní a dynamickou společností působící na v Jihomoravském kraji? Pracovní pozice TEST TECHNIK čeká právě na Vás

Moderní společnost se stabilním zázemím hledá kandidáta na pozici:

TEST TECHNIK (20 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Podrobné zaškolení na pozici
  • Provádění kalibrace měřidel
  • Provádění zkoušek elektro zařízení
  • Zpracování dokumentace zkoušek
  • Vyhodnocování dat z měření

Požadujeme:

  • SOU/SŠ – elektrotechnické zaměření
  • Anglický jazyk – základní znalost
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém odvětví
  • Finanční odměny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha